Naujienos

SEMINARAS „KAIP KOKYBIŠKAI ĮGYVENDINTI EDUKACINĘ PROGRAMĄ – TURIZMO MARŠRUTĄ „DIVYČIO KELIAS“?
10/15/2014 - 13:28

 „Divyčio kelias“ -  edukacinis turistinis maršrutas pristatantis Lietuvos ir užsienio gyventojams Šilutės kraštą, kultūrinį žvejybos ir maisto paveldą. Turistinį maršrutą sudaro 25 taškai, iš kurių 9 – kulinariniai objektai supažindinantys keliautojus su Šilutės kraštui būdingais patiekalais. Taip pat į turistinį maršrutą „Divyčio kelias“ įtrauktos Šilutės krašto išskirtinės ir keliautojų dėmėsio vertos vietos. Maršrutui ir „Divyčio kelio“ taškams yra skirtas internetinis puslapis www.divyciokelias.lt.

Turistinis maršrutas „Divyčio kelias“
08/27/2014 - 13:37

  „Divyčio kelias“ – šiuo metu kuriamas edukacinis turistinis maršrutas, kurio tikslas pristatyti Šilutės kraštą Lietuvos ir užsienio gyventojams. Turistiniame maršrute akcentuojamos ne tik turistų pamėgtos lankytinos vietos, ypatingas dėmesys skiriamas krašto kulinariniams ir žvejybos kultūriniams objektams. Pasaulyje sparčiai populiarėjant kulinariniam turizmui, Šilutės rajonas pristatomas, kaip patrauklus kraštas tokį poilsio būdą propaguojančiam turistui, ieškančiam įsimintinų istorinių vietų ir patiekalų. „Divyčio kelio“ maršrutą sudaro 25 taškai iš kurių 9 - kulinariniai objektai.

Šilutės krašto turizmui plėtoti – turistinis maršrutas „Divyčio kelias“
08/27/2014 - 13:34

Šilutės kraštas visada buvo patrauklus žmonėms besidomintiems gamta, vandens pramogomis, krašto kultūra ir tradicijomis. Kasmet augantis turistų skaičius įrodo, kad kraštas tampa išskirtiniu turizmo objektu Lietuvoje ir Europoje, o vietos gyventojams turizmo paslaugų organizavimas tampa vienu iš pagrindinių pragyvenimo šaltinių.